جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

smar tslider

کامپوننت اسلایدشو Smart Slider 3 از جمله افزونه های اسلایدر جوملا می باشد که برای دارای قابلیت های فراوان و بسیار قدرتمند برای ساخت اسلایدشو های زیبا با اسلایدهای چند لایه می باشد. قابلیت واکنش گرا و ساخت اسلاید با کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) از جمله امکانات مهم و قابل توجه این سیستم است که بسیار هم این اسلایدر را محبوب کرده است.

4.000تومان

ماژول نمایش لوگو مشتریان ot client logos scroller یک ماژول حرفه ای برای نمایش لوگو برند ها و مشتریان و همکاران سایت است. کار با این ماژول حرفه ای بسیار ساده است و به راحتی می توانید لوگوها را در سایت نمایش دهید. قابلیت دیگر این ماژول لینک کردن لوگوها به مطالب و مجموعه های جوملا می باشد.

2.000تومان

پلاگین اسلایدر ساز nonumber slider فارسی سازی شده توسط cms98 یکی دیگر از پلاگین های محبوب جوملا می باشد.
شما با استفاده از این پلاگین می توانید اسلایدر های کشویی در مطالب خود ایجاد کنید. با استفاده از این پلاگین می توانید اسلایدر های زیبا و حرفه در سایت خود ایجاد کنید. در ضمن دارای قابلیت تعیین رنگ برای اسلایدر ها می باشد که در عکس ها می توانید مشاهده کنید.

2.000تومان

ماژول SP Smart Slider یکی از ماژول های بسیار خوب و ریسپانسیو جوملا میباشد. این ماژول دارای دهها طرح بندی برای نمایش اسلاید ها می باشد. این نسخه سازگار با نسخه های 2.5 و 3 جوملا است.

3.000تومان