جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

typed text joomla

از افزونه typed text می توانید برای ایجاد متن متحرک به صورت نمایش انیمیشنی تایپی در جوملا استفاده نمایید. این ماژول دارای 3 موقعیت برای نمایش متن می باشد که دو بخش متن قبل و بعد ثابت هستند و متن میانی به صورت تایپی نمایش داده خواهد شد.

2.000تومان

 Shortcode Ultimate

پلاگین Shortcode Ultimate جوملا بیش از 90 قابلیت را برای شما فراهم می کند تا آنها را در سایت جوملایی خود به کار گیرید. از جمله این کدها می توان به دکمه ها، گالری ها تصاویر، اسلایدشو، نمایش فیلم و پخش صدا، تب ها و آکاردئون ها، دانلود فایل، جدول قیمت، آیکون های متحرک و .. اشاره کرد. از کدهای این پلاگین می توانید در بخش محتوا، ماژول ها، K2 ، ویرچومارت، هیکا شاپ، ایزی بلاگ و ... استفاده نمایید.

7.000تومان

کامپوننت Engage Box

 

کامپونت Engage Box نسخه جدید افزونه Responsive Scroll Triggered Box می باشد که توسعه دهنده آن پس از مدتی نام این افزونه را تغییر داد. این افزونه بسیار حرفه ای برای ایجاد باکس های اطلاع رسانی، اعلان های سایت به صورت پاپ آپ، بارگذاری ماژول، خبرنامه و ... و با ویژگی ریسپانسیو برای سایت جوملایی شما می باشد. همچنین قابلیت درج کدهای html و css اختصاصی نیز در این کامپوننت وجود دارد.

10.000تومان

ماژول فارسی ایجاد جدول قیمت je pricing table یکی دیگر از ماژول های فارسی سازی شده توسط ما برای شما عزیزان است. با استفاده از این ماژول شما می توانید محصولات یا هاست و ... را به صورت جدولی زیبا نمایش دهید. همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید این ماژول قابلیت ویژه سازی قیمت ها را دارا می باشد. شما می توانید رنگ بندی جداول و متن ها را به صورت دلخواه تغییر دهید.

2.000تومان

ماژول نوار چسبنده یا استیکی je bar که توسط ما فارسی سازی شده و برای شما عزیزان قرار داده شده یکی از حرفه ترین ماژول ها در ایجاد نوار چسبنده می باشد که قابلیت باز و بسته شدن را دارا می باشد.

2.000تومان