جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

کامپوننت پیوست فایل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انواع فایل های zip و pdf و ... را به مطالب خود پیوست نمایید. از جمله قابلیت های دیگه این افزونه امکان درج لینک خارجی، تعیین دسترسی به فایل ها، حالت امنیتی برای عدم نمایش لینک اصلی فایل ها و ...
سیستم پیوست فایل جوملا می تواند برای سایت های شرکتی، سایت های دانلود، سایت های موزیک، سایت های سرگرمی و ... کاربردی باشد. به طور مثال یک شرکت می تواند فایل کاتالوگ خود را در انتهای مطلب پیوست نماید.

8.000تومان

کامپوننت مدیریت دانلود ، فوکا دانلود phoca download یکی دیگر از کامپوننت های محبوب جوملا می باشد. با استفاده از فوکا دانلود شما می توانید به راحتی برای وب سایت خود یک بخش دانلود با امکانات فوق العاده حرفه ای راه اندازی نمایند. این افزونه توسط ما کاملا فارسی سازی شده است. این نسخه مخصوص جوملا 3 است.

2.000تومان

اگر جوملاکار باشید و بخواهید یک سایت دانلود راه اندازی کنید.بی شک به یک کامپوننت مدیریت دانلود نیاز خواهید داشت.که کامپوننت های مختلفی برای اینکار وجود دارند: داکمن, جی دانلود, فوکا دانلود و... که یکی از بی رغیب ترین آنها کامپوننت جی دانلود می باشد. جی دانلود به چند دلیل میان کاربران محبوب است : یکی سازگاری آن با دیگر افزونه ها مثل آلفایوزپوینت و دیگری امکان کد کردن لینک های دانلود. فرض کنید شما نمیخواهید لینک دانلود شما را بازدیدکنندگان ببیند یا مسیر پوشه ها و فایل های شما در لینک ها مشخص باشد یا فرضا هر لینک دانلود فقط برای همان کاربر کار کند. جی دانلود به بهترین نحو این کار را انجام می دهد.

3.000تومان