جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

 

SJ Super Category for Content افزونه ای برای نمایش مطالب مجموعه های جوملا می باشد. این افزونه امکان نمایش مطالب مجموعه ها به صورت اسکرول یا نمایش به صورت تب که شامل (مطالب رندوم ، جدیدترین ها ، پربازدید و ...) را دارد.

3.000تومان

Related Article After Content
 

پلاگین نمایش مطالب مرتبط Related Article After Content این امکان را به شما می دهد تا لیستی از مطالب مرتبط را در سایت جوملایی خود نمایش دهید. افزونه نمایش مطالب مرتبط Related Article After Content دارای تنظیمات و ویژگی های بسیاری می باشد که در زیر به برخی از ویژگی های کلیدی آن اشاره خواهیم کرد.

 

همچنین این افزونه می تواند به افزایش bounce rate وب سایت شما کمک نباید چرا که یکی از روش های افزایش تعداد بازدید و باقیماندن کاربران در وبسایت شما که یک امتیاز نیز در رتبه بندی وب سایت ها در گوگل محسوب می شود تشویق و ترغیب کاربران و پیشنهاد خواندن مطالب مشابه و مرتبط با موضوع در حال بازدید به آنها می باشد.

3.000تومان

ماژول نمایش تیتر اخبار جوملا sp news highlighter یکی از ماژول های پر کاربرد در جوملا است که اغلب در سایت  های خبری از آن استفاده می شود. با استفاده از این ماژول شما می توانید عناوین اخبار و مطالب را از یک و یا چند مجموعه به صورت افقی به نمایش بگذارید. این افزونه دارای امکانات زیادی می باشد و شما می توانید رنگ ، عرض و ارتفاع و ... را به صورت دلخواه تنظیم کنید. این نسخه مخصوص جوملا 3 است.

2.000تومان

ماژول نمایش اخبار متحرک art news ticker یک ماژول خبری است که با استفاده از این ماژول شما می توانید آخرین اخبار خود را به صورت متحرک و افقی نمایش دهید. این ماژول توسط cms98 کاملا فارسی سازی شده است. این ماژول تنظیمات خوبی دارد و کاربران با استفاده از دکمه های عقب و جلو می توانند عنوان های خبر را به خوبی مطالعه کنند. این نسخه مخصوص جوملا 3 است.

0تومان

ماژول خبری news show sp2 یکی از ماژول های بسیار خوب جهت نمایش مطالب جوملا می باشد. با استفاده از این ماژول شما می توانید آخرین اخبار، محصولات و ... خود را در سایت نمایش دهید. این ماژول قدرتمند با مدیریت مطالب کی 2 و فروشگاه ساز ویرچومارت سازگار است. این نسخه مخصوص جوملا 2.5 و 3 است.

2.000تومان

با استفاده از این ماژول شما می توانید خبرها و مطالب خود را به صورت يک اسلايد شو زیبا در آورید. ماژول اسلایدر مطالب جوملا vtem news show قابلیت نمایش مطالب محتوای جوملا ، k2 و همچنین نمایش تصاویر از یک پوشه خاص را داراست و شما به راحتی می توانید با اعمال تنظیمات مورد نیاز خود همراه با افکت های زیبا و قالب های متفاوت ظاهر سایت خود را جذاب تر نمایید.

2.000تومان

ماژول اسلایدر مطالب و نمایش اخبار Vina Item Slideshow for K2 یکی از بهترین ماژول های نمایش اسلایدی مطالب در کی 2 می باشد. با استفاده از این ماژول می توانید با شکلی زیبا مطالب و اخبار خود را در سایت خود نمایش دهید. همان طور که می دانید افزونه های کی 2 جز بهترین افزونه های جوملا بوده و لازم به توضیح بیشتر نمی باشد. این نسخه مخصوص جوملا 3 است.

2.000تومان

ماژول  BT Content Slider یکی از ماژول های پرکاربرد جوملا می باشد که با استفاده از این ماژول می توانید مطالبتان را به صورت اسلاید های زیبا نمایش بدهید. این افزونه دارای قابلیت ساخت تصاویر بند انگشتی می باشد.
این نسخه مخصوص جوملا 2,5 و 3 است.

0تومان

ماژول jux news ticker یکی از ماژول های حرفه ای نمایش اخبار متحرک است. اگر به دنبال نمایش اخبار یا یک تیتر خبری به صورت متحرک هستید. این ماژول بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این ماژول دارای استایل های مختلف و زیبا می باشد که قابل تنظیم است. از این ماژل برای نمایش اخبار به صورت افقی استفاده می شود. این نسخه مخصوص جوملا 3 است. 

2.000تومان

از ماژول گلوبال نیوز برای نمایش اخبار استفاده می شود و بی شک یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین ماژول ها در بین جوملاکاران است.
معمولا از این افزونه برای نمایش آخرین مطالب یا پربازدیدترین مطالب مورد استفاده قرار می گیرد اما شما میتوانید از آن استفاده های دیگری نیز بکنید. این نسخه از گلوبال نیوز توسط ما کاملا فارسی سازی شده است.

0تومان