جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

simple image gallery 

 Simple Image Gallery Pro  یک کامپوننت و پلاگین حرفه ای ساخت گالری تصاویر در جوملا 2.5 و 3 می باشد. این افزونه شامل طرح های مختلف جهت نمایش تصاویر در محتوای جوملا و کامپوننت k2 به صورت آلبوم و کاملا رسپانسیو می باشد.

3.000تومان

dj media tools

کامپوننت DJ Media Tools یکی از قوی ترین کامپوننت های جوملا برای ایجاد گالری عکس، اسلایدشو و اسلایدر می باشد و مجموعه ای از ابزارهای کاربردی برای ایجاد گالری تصاویر، اسلایدشو عکس یا فیلم، تب های مالتی مدیا و گالری فیلم را دارا می باشد که پس از ایجاد گالری می توانید آنها را در منو و ماژول های سایت به نمایش بگذارید.

5.000تومان

ماژول گالری تصاویر بندانگشتی je lightbox توسط ما کاملا فارسی سازی شده است. با استفاده از این ماژول شما می توانید تصاویر خود را به صورت تصاویر بند انگشتی نمایش دهید. تصاویر به صورت پاپ آپ باز می شوند و کار با این ماژول بسیار ساده است.

2.000تومان

كامپوننت گالری تصاویر phoca gallery v4.2.0 یکی از بهترین كامپوننت های گالری تصاویر جوملا می باشد. این کامپوننت، قابلیت ایجاد مجموعه و زیرمجموعه های تصاویر به همراه امکان نمایش تصاویر در قالب اسلاید شو، قابلیت نمایش به صورت لایت باکس، اسلیم باکس و حالت های نمایش دیگر، امکان رای دهی به تصاویر، قابلیت ثبت نظرات برای تصاویر را فراهم می کند.

0تومان