جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

تیم چارت به انگلیسی (team chart) برترین افزونه نمایش اعضای یک شرکت یا سازمان به صورت چارتی  می باشد. توسط این افزونه می توانید تمامی اعضای یک گروه، شرکت، سازمان و حتی نهاد را بر اساس رتبه و اولویت همراه با عکس و نام و مقداری توضیحات به صورت چارتی و با استایل های مختلف نمایش دهید. از امکانات جالب این افزونه می توان به امکان انجام و ساخت چارت ها تنها با drag and drop یا همان کشیدن و رها کردن و امکان استفاده مستقیم از مطالب سایت اشاره کرد.
بعبارت دیگر افزونه Team Chart یک افزونه منحصر به فرد برای تولید فلوچارت برای ترسبم نمودار است که برای ساختن آن نیاز به دانش HTML / CSS است.
با این افزونه نمودار شما می توانید یک یا چند نمودار جریان در چند دقیقه به طور مستقیم از یک مقاله unsing با ابزار AJAX تولید کند. این افزونه این قابلیت را دارد که می توان کاربران را به وسیله ی این نمودار انتقال داد. با این افزونه می توان یک تابع محصول برای ویرایش عکس کاربران در وب سایت آماده سازی کرد. در واقع می توان این افزونه را به عنوان یک جادوگر توسعه دهنده ی نمودار جریان و انتقال دهنده ی کاربران به جای دیگر توصیف کرد. این افزونه این امکان را دارد تا اطلاعات مذکور را با زدن تنها یک کلیک به روز رسانی کرد. این افزونه این امکان را دارد تا محتویات نمودار داده ها رو به صورت عکس از یک دیتا به دیتای مشخص دیگر انتقال داد.

3.000تومان

اگر سایتی دارید که قصد نمایش اعضای تیم یا گروه خود در آن را دارید و می خواهید چند خط در مورد آنها اطلاعات بنویسید. چند افزونه مختلف در دسترس شماست. team chart و دیگری NS nerds که هرچند به افزونه Team Chart از نظر امکانات نمیرسد ولی افزونه ای ساده و جمع و جور برای نمایش اعضای تیم است. از امکانات این افزونه می توان به امکان نمایش آیکون شبکه های اجتماعی و عکس پروفایل برای اعضای تیم اشاره کرد. همچنین شما می توانید به راحتی این افزونه را شخصی سازی نمایید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از سی ام اس 98 دانلود کنید.

5.000تومان

rsmembership

کامپوننت RSmembership یکی از بهترین و قدرتمند ترین افزونه ها جهت مدیریت اعضا و اشتراک های کاربری (فروش اشتراک) در وب سایت های جوملایی می باشد. با استفاده از این کامپوننت شما می توانید به آسانی مشتریان وب سایت خود را کنترل و سازماندهی کرده و بر اساس اشتراک های تعریف شده فایل های مختلف، پوشه‌ها، محتوا ، مجموعه ها و ماژول ها را بر اساس عضویت های تعریف شده به اشتراک بگذارید.

8.000تومان

پروفایل جوملا به صورت پیش فرض امکانات کافی را جهت نمایش اطلاعات کاربران و همچنین مدیریت فیلدها ندارد. اما شما با استفاده از کامپوننت Easy Profile قادر خواهید بود تا تمامی فیلدها را مدیریت نمایید و فیلدهای دلخواه جدیدی نیز به فرم ثبت نام و پروفایل اضافه نمایید.

آین نسخه از افزوه کاملا با جوملا 3.6 هماهنگ بوده و بدون هیچ مشکلی و کاملا تست شده می باشد.

3.000تومان