جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

rsform

کامپوننت آر اس فرم! RSForm! pro حرفه ای ترین افزونه فرم ساز جوملا می باشد که شما را قادر می سازد بدون هیچ دانش فنی و به سادگی فرم هایی حرفه ای را ایجاد نمایید و همچنین برای کاربران حرفه ای بسیار امکانات منحصر به فرد و حرفه ای دارد که می توانند به هر شکل ممکن فرم را ویرایش کنند. برای هر فرم شما بیش از ۱۴ نوع فیلد متنوع برای کاربر در نظر گرفته شده است و تمام نیاز های کاربر را برآورده می کند.

6.000تومان

با توجه به اینکه جوملا به طور پیشفرض یک سیستم نظردهی ندارد نیاز است که برای وب سایت جوملایی خود یک کامپوننت نظردهی نصب کنید. در بین کامپوننت های نظردهی جوملا دو کامپوننت کامنتو (komento) و جی کامنت (j comment) پرطرفدار تر و معروف تر از همه هستند. مدتی قبل کامپوننت فارسی جی کامنت را منتشر کردیم و امروز نسخه فارسی کامپوننت کومنتو را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.
این نسخه مخصوص جوملا 2.5 و 3 است.

0تومان

کامپوننت جی کامنت کامل ترین و حرفه ای ترین کامپوننت ارسال و مدیریت نظرات جوملا است که تاکنون منتشر شده است.با توجه به اینکه پشتیبانی از ورژن 2.5 جوملا به پایان رسیده است تصمیم گرفتیم تا این نسخه از کامپوننت (3.0.5) را برای نسخه 3 جوملا فارسی سازی نموده و در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم.این کامپوننت با استفاده از تکنولوژی آجاکسی و با قدرت گرفتن از مدیریت دسترسی کاربران، این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید محیط زیبا و ساده‌ای را به همراه مدیریت قدرتمند داشته باشید.
این نسخه مخصوص جوملا 3 است.

0تومان