جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

jch optimize

پلاگین JCH Optimize Pro پلاگینی جهت بهینه سازی قالب و کدهای سایت می باشد که امکانات خوبی را دارد. با استفاده از این پلاگین قادر خواهید بود تا با فشرده سازی فایل های css و java و  jquery و ... سایت جوملایی خود را برای بارگذاری بهتر بهینه کنید. این پلاگین در نسخه تجاری دارای قابلیت هایی است که سایت شما را به شکلی برنامه ریزی می کند تا زمانی که بازدید کنندگان بسیاری بر روی صفحات مختلف وب سایت شما فعال هستند با هیچ گونه مشکلی از جانب سایت و منابع برخورد نکند و بهترین حالت را برای افزایش رنک سایت جوملایی شما برای موتورهای جستجو ایجاد کند.

5.000تومان

کامپوننت اورجینال Jsitemap افزونه ای است که با استفاده از آن می توانید نقشه سایت جوملایی خود را ایجاد کنید. همانطور که می دانید بهترین راه برای ایندکس شدن سریعتر مطالبتان در جوملا معرفی یک نقشه سایت معتبر و مطمئن به گوگل در گوگل وب مستر می باشد.
ساخت دستی نقشه سایت نیاز به کدنویسی و مراحل زیادی دارد. اما در جوملا برای این کار هم کامپوننتی وجود دارد. در حال حاضر معتبرترین کامپوننت نقشه ساز جوملا JSsitemap می باشد. که ما نسخه اورجینال سازگار با جوملا 3 را برایتان منتشر کردیم و می توانید نقشه های اخبار گوگل,مطالب گوگل, نقشه تصویری برای گوگل و  ... بسازید.

8.000تومان