جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

رنگ بندی مناسب و ترکیب رنگ یکی از اصول بسیار مهم و کلیدی است که ما باید در طراحی سایت ، لوگو و ... توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.
اگر وب سایت شما دارای رنگ بندی خاص و مناسب باشد این یک امتیاز برای سایت شما است که از رقبای خود وب سایتی زیبا تر و متمایز تر داشته باشید. اما انتخاب رنگی مناسب کار دشواری است و متاسفانه در کشور ما ضریب ریسک پذیری بسیار پایین است و افرادی که تازه به بازار کار می آیند از رنگ های قدرتمندترین رقبا بدون اندکی تغییر استفاده می کنند.
چگونه سایت خود را رنگ بندی کنیم؟
در قدم اول شما باید یک رنگ را به عنوان رنگ پایه و اصلی در نظر بگیرید.

حال چگونه از رنگ پایه به ترکیب رنگ متمایزی برسیم ؟
راهکارهای متفاوتی برای رفع این مشکل وجود دارد، مانند مشاوره با یک طراح گرافیک و یا استفاده از ترکیب رنگ های معمول مثل رنگ آبی با رنگ سفید و یا زرد با قرمز، اما این راه ها نمی تواند تفاوت های چشمگیری برای شما ایجاد کند
الهام از طبیعت می تواند راهگشای مناسبی برای رنگ بندی وب سایت شما باشد.مغز انسان با توجه به دیدن رنگهای مختلف در طبیعت بسیاری از هارمونی ها را پذیرفته و نسبت به آنها حس مشخصی را در بدن ایجاد می کند. از این تکنیک معمولا در بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی ها استفاده می شود. مثلا یک نوشابه لیمویی در بسته بندی لیمویی قرار می گیرد و یا یک آدامس دارچینی در یک بسته قهوه ای. پس می توانیم از این روش برای ایجاد ترکیب رنگ و هارمونی های مناسب استفاده کنیم
در اینجا با معرفی ترکیب رنگ ها در میوه های مختلف می خواهیم هر چه بیشتر شما را با این تکنیک آشنا کنیم تا از آن در طراحی لوگو، وبسایت و برندینگ بهره ببرید.

رنگ بندی  وب سایت با الهام گرفتن از انگور

 

رنگ بندی وب سایت با الهام گرفتن از هندوانه

 

انتخاب رنگ بندی مناسب برای وب سایت
70.000تومان


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید