جستجو - جی کامنت
plg_search_attachments
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

وردپرس

 

اگر شما می خواهید در تلویزیون برند خود را تبلیغ کنید و یا هنگامی که به عنوان مدیر یک برند به برنامه های صدا و سیما دعوت شدید بخواهید آدرس سایتتان را معرفی نمایید، داشتن پسوند ir یک امتیاز مهم برای شما محسوب می شود، زیرا صدا و سیما برندها را به استفاده از پسوند ir اجبار می نماید.
و یکی دیگر از مزیت های آن این است که دامین های ثبت شده تحت نظر و هویت صاحبان آن مشخص است و کمتر کسی مرتکب جرائم رایانه ای می شود، در نتیجه اعتماد مردم نسبت به دامین های ir بیشتر می شود.
از لحاظ قیمت دامین ir بسیار مقرون به صرفه است،البته این مورد در بلند مدت قابل توجه است.
این روزها مجوزهای رسمی از مراجع قانونی یکی از ملاکهای فعالیت قانونی سایت ها و سبب اعتماد مشتریان شده که درست هم هست و شنیده ها حکایت از آن دارد که مراجع رسمی به دامنه ir راحت تر و با اعتماد بیشتری مجوز می دهند.

مهمترین بخش امنیت حفظ و مالکیت دامنه میباشد.برای خرید و فروش و نقل و انتقال و در مواردی بلوک شدن و یا مورد سوء استفاده قرار گرفته شدن دامنه ir ، رسیدگی قانونی به آن بسیار ساده و به راحتی امکان پذیر است و حتی ایرنیک برای انتقال دامنه درخواست مجوز کتبی می کند و البته میدانیم که هیچ یک از موارد ذکر شده برای دامنه com و مشابه امکان پذیر نیست. و مهمترین بخش همان مالکیت دامنه میباشد ، که در ir بسیار مطمعن است.
نکته مهم: رهایی از تفکر سنتی دات کام گرا ، این تفکر احساسی فاقد استدلال است که دات کام مهمتر و با اهمیت تر است.و این شیوه بدین دلیل جا افتاده که چون در ابتدا دات کام از لحاظ آماری بسیار بیشتر از بقیه پسوندها ثبت شده بود و در ایران به دلیل ظهور چند سال دیرتر اینترنت و تجارت الکترونیک ، به شکل صوری از رشد و ثبت دامنه دات کام در غرب و امریکا الگو برداری شد و خود به خود به ان اهمیت داده شد .
نتیجه: دامنه ir به دلایل ذکر شده برای فعالین در کشور بهتر و با ارزش تر میباشد ، مگر برای کسانیکه بخواهند فعالیت بین المللی داشته باشند که خوب حکایت دیگری است.نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید